Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей
   Новини
   Головна
23 грудня члени учнівського самоврядування разом з агітбригадою
 на чолі з художнім керівником Гордієнко Н.О.
 привітали учнів та педагогів з наступаючим Новим Роком!

З новим роком, з щастям новим!
Хай веселим, та чудовим
Буде рік, що наступає,
Негаразди всі минають,
Радість буде в домі й свято,
Тай гостинчиків багато,
Смачних смачностей в подолі,
Подаруночків від долі,
Незабутніх вражень більше,
Світлих радостей частіше!
    21 грудня 2016 року на базі Навчально-практичного будівельного центру ДНЗ «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей»  проведено цільовий семінар-практикум на тему:
«Нові технології будівельного виробництва, сучасні матеріали, конструкції, споруди».

   У роботі семінару взяли участь педпрацівники з ПТНЗ міста Рубіжне, Лисичанська, Привілля, Старобільська та Сєвєродонецька, які ведуть підготовку робітників будівельної галузі.

  У теоретичній частині Ольга Колесник, викладач спецдисциплін навчально-практичного центру, презентувала сучасні методи декорування стін за допомогою гіпсової ліпнини.

   Практичну  частину, а саме відливання ліпних виробів з гіпсу з використанням форм та виготовлення плиток  - декорів з використанням елементів гіпсової ліпнини провела майстер виробничого навчання  - Радченко Світлана Леонідівна. Всім  присутнім було надано інструкційно-технологічні карти та алгоритм виконання виробів та методичні рекомендації щодо внесення в навчальні програми сучасних технологій.

          Учасники семінару із захопленням виконували практичні завдання
   
   При підведені підсумків роботи семінару, педпрацівники ПТНЗ області відмітили, що дізналися багато нового та цікавого для використання у своїй подальшій роботі.
   22 грудня відбулося останнє засідання учнівського самоврядування "КРОК У МАЙБУТНЄ" у цьому році. Куратор самоврядування Юлія Олександрівна Солодка підбила підсумки діяльності УС за І семестр. Також призупиняє свою роботу факультатив "Школа лідера", яку проводить практичний психолог ліцею. Після підведення підсумків члени УС зробили спільне фото. Учнівське самоврядування продовжить свою роботу після зимових канікул!
 У будівельному ліцеї відбувся конкурс "Новорічний плакат".
 Кожна учнівська група мала змогу втілити свою творчу ідею на папері. Переможці були нагороджені на лінійці! Дякуємо за участь!
  Учнівське самоврядування "КРОК У МАЙБУТНЄ" напередодні свята Святого Миколая оголосило конкурс "Найоригінальніша та найкраща сніжинка".
  20 грудня на лінійці були підведені підсумки конкурсу: 1 місце - група №4 "Монтажники гіпсокартонних конструкцій, електромонтажники", та група №3 "Електрогазозварники, газорізальники", 2 місце - група № 8 та 7 "Штукатури, лицювальники-плиточники", 3 місце - група №1 "Штукатури, лицювальники - плиточники". Вітаємо переможців!!!!
  19 грудня - день Святого Миколая Чудотворця.

  Волонтерський загін "Милосердя" саме в цей день організував низку заходів, а саме: "Подарунок від Миколая", "Сюрприз", "Святковий пиріг". Учні з великим захватом чекали на цей день, і не дарма. Святий Миколай приніс порадунок майже кожному учню!
  В цьому навчальному році члени волонтерського загону "Милосердя" на чолі з куратором Ю.О.Солодкою пріорітетним напрямком своєї діяльності обрали пошукову діяльність. Пошукова робота ВЗ передбачає пошук волонтерів серед учнів та педагогів нашого ліцею та вивчення їхньої діяльності І ми раді тому, що "Волонтером 2016 року" став наш педагог Віктор Васильович Плічко. Його історія безкорисної допомоги людям пробудила в серцях учнів почуття гордості та не залишила їх байдужими!
Фестиваль у Сєвєродонецьку

  16 грудня 2016 року в спортивній залі ДНЗ «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей» за активної підтримки і безпосередньої допомоги начальника міського управління освіти Ольги Каширіної зібралися представники трьох загальноосвітніх шкіл міста № 8, 12 і 20 для проведення Фестивалю футболу.
 Як завжди на таких заходах не обійшлося без вітальних слів і подарунків від почесних гостей і ділових партнерів Футбольної асоціації жінок Луганської області. Особлива подяка директорові Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею Борису Гречишкіну й усьому колективу співробітників навчального закладу за підготовку і проведення турніру. Свою лепту в проведення заходу внесли голова Луганської обласної федерації футболу Віктор Безрук, директор «УкрХімЕкспорту» ОлексійМалеванець, директор ТОВ «Східна енергозберігаюча компанія» Сергій Бондар, представник ТМ «СпортМастер» у Сєвєродонецьку Валентина Нарижна.
   За традицією фестиваль розпочався з майстер-класу для учнів шкіл міста, який провів керівник фізичного виховання ліцею Володимир Сердечний разом з членами збірних команд Луганської області.
   Потім усі бажаючі змогли перевірити себе у вікторині на знання історії футболу і правил гри. Лідерами тут були учні ЗОШ № 12 Дарина Кошелєва і ЗОШ № 20 Поліна Рязанцева. До останнього запитання точилася рівна боротьба, у них була однакова кількість правильних відповідей на поставлені запитання - по п'ять.
   Вирішальним виявилося знання новітньої історії жіночого футболу Дариною Кошелєвою, яка дала правильну відповідь, що чемпіоном України 2016 року з футболу серед жінок стала команда «Житлобуд-2» (Харків). Воротар збірної Луганської області WU-15 й отримала головний приз вікторини енциклопедію «Історія українського футболу».
 На закінчення команди шкіл взяли участь у міні-турнірі, де перемогу святкували представниці ЗОШ № 20, обігравши у фіналі своїх подруг-суперниць зі школи № 12 з рахунком 6-0.
  Як завжди на завершення фестивалі його учасники отримали солодкі призи, а вчителі фізкультури шкіл футбольні м'ячі.
   У планах Футбольної асоціації жінок Луганської області ще п'ять подібних фестивалів у Сєвєродонецьку.
   
  14 грудня завершився фотоконкурс "Український Донбас", який був проведений в рамках щорічної акції "16 днів проти насилля".
 Журі визначило переможців, ними стали:
1 місце - Коваль Іван (група № 4),
 2 місце - Кібкало Валерій (8 група),
 3 місце - Антонов Сергій (1 група).
   З 5 по 10 грудня нашому ліцеї «Тиждень права».
   Учасники навчального лекторію добре засвоїли основні права та обов’язки людини та громадянина. Учні гр. № 3 створили стіннівку на тему: «Відповідальність за наругу над державними символами». Викладач права Скляніченко О.В. підготувала стенд  до 25 річниці незалежності нашої держави та 20 річниці Основного закону.
   6 грудня в День Збройних Сил України у будівельному ліцеї відбулося спортивне свято "Веселі старти". Керівник фізичного виховання Сердечний В.В. підготував цікаві та веселі змагання для учнів. Перемогу здобули учні 1 курсу, група №4, професія "Монтажник гіпсокартонних конструкцій, електромонтажник". Вітаємо з перемогою!
   Україна, 2014-й: «Україна - це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції - наш Майдан 2004-го року, який був Святом Свободи, і Революція 2013-го року, Революція Гідності. Це був дуже важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи», - зазначив глава держави, Петро Порошенко.
Наші ліцеїсти в 2016 році в день гідності та свободи говорять щиро, що Україна для них це: «МИР. ЗЕМЛЯ, ЯКУ НЕОБХІДНО ЗАХИЩАТИ. ВОЛЯ. СІМ’Я. РІДНИЙ ДІМ. МРІЯ про повернення Луганщини…»
   РЕФЕРЕНДУМ  ЧЕРЕЗ  25  РОКІВ…
  Всеукраїнський референдум відбувся 1 грудня 1991 року. На референдум було винесено одне питання: «Чи підтверджуєте Ви Акт проголошення незалежності України?». Текст Акту проголошення незалежності України, ухвалений Верховною Радою 24 серпня 1991 року, було наведено у виборчому бюлетені. Громадяни України висловились на підтримку незалежності. У референдумі взяли участь 31891742 особи— 84,18 % населення України. З них 28804071 особа (90,32 %) проголосувала «За».
 

    Разом з викладачем історії Скляніченко О.В. наші ліцеїсти провели учнівський референдум – аналог того, що відбувся в Україні 25 років тому. Учні та викладачі мали можливість доторкнутись до історії… вони тримали в руках такий самий бюлетень, що й українці в 1991 році на Всеукраїнському референдумі. Результати нашого референдуму: 87 % підтвердили Акт проголошення незалежності.
  1 грудня учні будівельного ліцею разом з педагогами відвідали виставку СНУ ім. В.Даля, присвячену людям Свободи «Люди Свободи. Гаранти Незалежності». Учні були в захваті від робіт!
    Офіційно 1 грудня у світі визначено, як день боротьби зі СНІДом. Тому саме в цей день на учнів чекав виховний захід в актовій залі ліцею, на якому розглядалися питання не тільки захворювання на ВІЛ/СНІД, а й велика кількість інших актуальних питань. Практичний психолог Солодка Ю.О. разом із соціальним педагогом Кривулею О.Й. провели відео - лекторій з актуальної теми. Педагоги розповіли про історію виникнення акції "16 днів проти насильства", навели приклади жорстокого поводження з дітьми в сім"ї, проінформували про причини та наслідки торгівлею людьми. Також значна кількість уваги була приділена проблемі людства, а саме захворюванню на ВІЛ/СНІД. Учні не тільки отримали практичні навички профілактики захворювання, а й були вражені відеороликом "Правильні решення, або все, що необхідно знати про ВІЛ".
   Щорічно у будівельному ліцеї з 25 листопада по 10 грудня проходять виховні заходи в рамках Всеукраїнської акції "16 днів проти насильства". Практичний психолог спільно із соціальним педагогом ліцею запланували наступні види та форми заходів на тему "СТОП НАСИЛЬСТВУ": конкурс "Долоньки свободи"; фотоконкурс "Український Донбас"; тренінги в учнівських групах "Скажемо насиллю - ні"; створення та розповсюдження буклетів для учнів "Знай свої права" та "Що таке торгівля людьми"; фотоконкурс "РОДИННЕ ФОТО"; тематична виставка в ліцейній бібліотеці "Ні! Насильству в сім'ї"; анонімне анкетування "Взаємини в сім'ї"; дискусії в групах "Взаєморозуміння - на чому воно 'грунтується?"; відео-лекторій "СНІД - хвороба 21 століття"; свято волонтера - круглий стіл за участю членів волонтерського загону "МИЛОСЕРДЯ" на тему: "Проблеми інклюзивної освіти у сучасній Україні".
   Однією з найбільших трагедій українського народу став Голодомор 1932—1933 рр. Остаточно його причини досі не з’ясовані, проте очевидним є те, що голод в Україні виник не внаслідок стихійного лиха, а був організований штучно.
Насильницька колективізація призвела до кризи сільськогосподарського виробництва в Україні. Селяни, насильно об’єднані в колгоспи, були не зацікавлені в результатах своєї праці, оскільки за роботу майже нічого не одержували. Вироблена продукція діставалася в основному державі, яка ставила нереальні плани та норми хлібозаготівлі. Зрештою в 1930—1931 рр. дезорганізація та деградація колгоспного виробництва позначилася не стільки на поставках державі, скільки на матеріальному становищі селян, які опинилися без будь-яких запасів продовольства. З урахуванням ненароджених втрати нашої нації в роки Голодомору за загальними підрахунками становлять 12 млн. чоловік.
   Ще зовсім недавно такою далекою і нереальною здавалась війна. А тепер ми живем практично на лінії розмежування… Такими далекими інколи здаються події 1932 -33 рр…
НЕ МАЄМО ПРАВА ВТРАТИТИ СВОЮ ДЕРЖАВНІСТЬ.
БЕРЕЖІМО УКРАЇНСЬКУ НАЦІЮ.
   Високий рівень правової  освіти в сучасній європейській країні -  це норма.
   25 листопада Головним територіальним управлінням юстиції у Луганській області спільно з міжнародною гуманітарною організацією «NORWEGIAN  REFUGEE  COUNCIL»  було проведено семінар на тему: «Реєстрація актів цивільного стану громадян, виконання судових рішень стосовно осіб, які проживають в зоні АТО та ВПО». Ми стали учасниками даного заходу і відмічаємо високий рівень підготовки доповідачів, доступність та корисність наданої інформації щодо практики застосування судами положень Цивільного процесуального кодексу України щодо визнання фактів народження та смерті, які мали місце в населених пунктах, у яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження, відновлення втрачених або пошкоджених документів та ін.
   Дякуємо за надану можливість управлінню юстиції та сподіваємось на подальшу співпрацю.
   В рамках щорічної акції "16 днів проти насилля" соціальним педагогом та практичним психологом будівельного ліцею був оголошений фотоконкурс "Родинний портрет".
  Перемогу в фотоконкурсі здобули:
1 місце - група № 1 "Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр";
2 місце - група № 7 "Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр";
3 місце -група № 3 "Електрогазозварник, газорізальник" та група № 8 "Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр".
   Переможці були нагороджені на лінійці почесними грамотами та солодники подарунками!
  17-го листопада, з року в рік, уся наша держава має гарний привід відсвяткувати Міжнародний день Студентів.
Будівельний ліцей також не обминуло це свято. Протягом дня для учнів ліцею були організовані цікаві акції та вікторини. Учнівське самоврядування разом з агітбригадою на чолі з художнім керівником Н.О. Гордієнко підготували чудовий святковий концерт для учнів. В ході концерту лунали не тільки музиканьні привітання, вірші, гуморески, а й працював аукціон добрих справ, під час якого учні отримували безкоштовні білети до кінотеатру, кафе, салону краси. Також найактивніших учнів було нагороджено грамотами та солодкими призами.
   Напередодні свята педагоги ліцею голосували за "Учня року", "Відкриття року", "Спортсмена року" перемогу в даних номінаціях здобули: Ілля ЗІнніков група № 5 "Електрогазозварник, газорізальник" - "Учень року", Сергій Антонов група № 1 " Штукатур,лицювальник-плиточник, маляр" - "Відкриття року", Іван Петренко група № 6 "Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр" - "Спортсмен року".
                                                                                                Вітаємо переможців!!! 
  15 листопада у спортивному залі ліцею відбулася товариська гра з волейболу між учнями та педагогами. Боротьба за перемогу була запекла, але в кінцевому результаті першість здобула команда учнів. Переможці були нагороджені солодким подарунком!!! Вітаємо! 
  17 листопада були підведені підсумки акції "Макулатура", яку ще у вересні оголосив волонтерський загін "Милосердя". Учні всіх навчальних груп приклали максимум зусиль, щоб якомога більше зібрати використаного паперу. За результатами  акції  найбільшу  кількість макулатури зібрала група
І курсу , № 8, за професією "Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр". Усі вилучені  кошти  були  відправлені  членами  волонтерського  загону "Милосердя" до благодійного фонду "Сильні духом" на ліки для онкохворих дітей. Переможці акції були нагороджені солодким подарунком на святковому концерті до Дня Студента!
 
   11 листопада у актовій залі будівельного ліцею відбувся відкритий урок на тему: "Пам"ятай про енергозбереження". Захід підготував педагог вищої категорії, який викладає для учнів ліцею "Електротехніку" Сергій Миколайович Яструбинський. Учні в котрий раз переконалися у важливості енергозбереження та економії природних ресурсів.
   10 листопада в холі ліцею відбулося голосування за кращих учнів ДНЗ "СПБЛ". У голосуванні прийняли участь усі педагоги ліцею. Результати будуть відомі 17 листопада на святковому концерті присвяченому Дню Студента!
 День української писемності та мови – державне свято, яке щороку відзначається в Україні 9 листопада. За православним календарем — це день вшанування пам’яті преподобного Нестора-літописця — письменника-агіографа, основоположника давньоруської історіографії, першого історика Київської Русі, мислителя, вченого, ченця Києво-Печерського монастиря. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора-літописця і починається писемна українська мова. Учні та педагоги будівельного ліцею кожного року з великим натхненням чекають цього свята. Тому щорічно викладач української мови та літератури Валентина Олександрівна Куценко закликає учнів прийняти участь у написанні теле- або радіо-диктанту. Учні з великим захватом випробовують себе в граматиці!
З 7 по 11 листопада у будівельному ліцеї проходить тиждень
"Правил дорожнього руху". Інженер з охорони праці Лілія Борисівна Лимарєва підготувала для учнів ДНЗ "СПБЛ" значну кількість заходів: виховні години, круглі столи, вікторину, брей-ринг та ін.
Особливо учнів та педагогів ліцею вразила стіннівка
 "Зупинись! Прочитай! Розв"яжи!",
 яка не тільки має повчальний характер, але й дуже цікава та яскрава!
  3 листопада члени робітничого загону "ЕВРИКА" Ілля Зінніков та Анастасія Старостенко були запрошені до Сєвєродонецької публічної бібілотеки для нагородження у міському фотоконкурсі "ШЛЯХАМИ ТРУДОВИХ ЗАГОНІВ".
  В номінації "Фірмовий рецепт" найкращою роботою виявилася фоторобота Анастасії, а у номінації "Наша праця тобі, Україно!" перемогу здобув Ілля.

  Випускники ДНЗ «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей» взяли участь у міжнародному конкурсі.
   З 31 жовтня  по 2 листопада 2016 року вперше в Україні на базі Київських будівельних училищ відбувся Всеукраїнський конкурс професійної майстерності «WORLDSKILLS UKRAINE» серед представників (учнів) ПТНЗ, студентів вищих навчальних закладів, молодих кваліфікованих робітників і фахівців за професійною компетенцією «Сухе будівництво та штукатурні роботи»  і  «Облицювальні роботи».
  Мета та основні завдання конкурсу:
  - професійна орієнтація молоді, а також впровадження в систему вітчизняної професійної освіти кращих міжнародних напрацювань за напрямами:
- професійні стандарти,
- оновлення виробничого обладнання,
- система оцінки якості освіти,
- навчання експертів (майстрів).
   Конкурс сприяв підготовці учасників до максимальної реалізації умінь та професійних навичок.
 У Всеукраїнському конкурсі взяли участь 17 переможців (конкурсантів) регіонального відбору, проведеного в усіх областях України.
  Луганську область  з професійної компетенції  «Сухе будівництво та штукатурні роботи»  представляв випускник 2015 року   Марченко Вячеслав та експерт, викладач спецдисциплін,  Яструбинський С.М.  З компетенції «Облицювальні роботи» представляв випускник 2016 року Дубовой Роман та  експерт, викладач спецдисциплін,  Колесник О.П.
На урочистому відкритті Всеукраїнського конкурсу «WORLDSKILLS UKRAINE» були присутні Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, Міністр соціальної політики Андрій Рева, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, Глава Адміністрації Президента Ігор Райнін.
Конкурсантам потрібно було виконати  монтаж фрагменту криволінійної перегородки. В процесі дводенної роботи були виявлені переможець і призери конкурсу. Марченко Вячеслав  та Дубовой Роман  гідно представляли область на цьому конкурсі.
  2 листопада у будівельному ліцеї відбулася зустріч учнівської молоді з директором автошколи "Інтервал" м. Сєвєродонецьк.
   В ході розмови учням була надана інформація про строки, вартість, умови навчання. Інформація, яку отримали учні дуже зацікавила їх та вже після розмови значна кількість хлопців записалися на курси.
В ліцеї відбувся  Всеукраїнський  місячник шкільних  бібліотек
 «Книга  і читання – важливий чинник у вихованні духовних цінностей учнів»

ПЛАН ЗАХОДІВ
1.    Книжкова виставка «Закон та право» (до Дня юриста) з 03 по 07.10.2016р.
2.    Фотовиставка до дня українського козацтва з 10 по 13.10.2016р.
3.    Книжкова виставка «Її велич українська книга» з 17 по  21.10.2016 р.
4.    Книжкова виставка «Книга і професія» з 24 по 31.10.2016р.
5.    Літературна вікторина «Подорож  у літературну країну»  03.10.2016р, приймала участь група № 1
6.    Турнір книголюбів  13.10.2016 р.,  приймала участь група № 6
7.    Ігра-мандрівка «Літературний експрес» 18.10.2016р,  приймала участь група № 8
8.    Інтелектуальна гра «Літературна риболовля» 27.10.2016р.,  приймала участь група № 2
9.    Огляд новинок для викладачів  04.10.2016р.
10.    Огляд новинок періодики «Наща преса на всі унтереси» для майстрів виробничого навчання.  25.10.2016р.
28 жовтня 2016
День визволення України від фашистських загарбників
Взявши гарний настрій з собою у так необхідну подорож, напередодні 72-річниці звільнення України від німецько-фашистських загарбників та, доторкнувшись до історії, зрозуміли скільки болю та страждань несе війна і яка приємна мелодія перемоги.
 Особлива подяка нашому провіднику Кіслякому Віктору Германовичу.
13 жовтня в холі ліцею відбулося голосування за кандидата на пост голови учнівського самоврядування "Крок у майбутнє".
 За результатами виборів перемогу здобув учень
групи № 6 Іван Петренко, який вже попередній
навчальний рік займав посаду голови УС.
 Бажаємо Івану успіхів, наснаги, цілеспрямованості, наполегливості!
  13 жовтня в спортивній залі ліцею відбулося патріотично-спортивне свято до Дня захисника України.
    У змаганні взяли участь три команди за професіями: оздоблювачі, зварники та монтажники г/к конструкцій. Програма свята складалася з 9 конкурсів, а саме: стройова підготовка, підтягування на перекладині, споряджання набоями магазина АК, естафета з протигазом, підтягування на перекладині «Сходинки», конкурс «Капітанський», естафета «Перемога!», конкурс «Перетягування каната».

 Усі команди отримали солодкі призи. Перемогу одержала команда монтажників г/к конструкцій.
   12 жовтня 0 12.00 годині в приміщенні будівельного ліцею відбувся відкритий виховний захід до Дня Захисника України та дня козацтва на тему "Славні сини України". Класний керівник В.О. Куценко спільно з учнями підготували дуже цікаву інформаційну годину. Також на свято завітав випускник ліцею, справжній захисник України Андрій Смоляков, який у січні цього року отримав медаль "Захисник Вітчизни" з рук голови Луганської обласної віськово-цивільної адміністрації Г. Туки. Андрій розповів учням будівельного ліцею про мужність, чесність, справедливість, хоробрість українських захисників. Також не обійшлося й без чудових творчих виступів наших учнів!
    Обмін досвідом для педагога - це неоціненний вклад в його власне професійне зростання, це джерело натхнення для нових проектів.  11 жовтня наш навчальний заклад прийняв участь у форумі педагогічних ідей  за темою: «Роль позаурочної роботи з історії і правознавства у вихованні  пізнавальної активності учнів».
   25 професійно-технічних навчальних закладів Луганської області були учасниками вебінару. Голова методичної секції викладачів історії та правознавства Скляніченко О.В. ділилась досвідом позаурочної роботи з права - «Любімо Україну, шануймо Основний закон», викладач історії Старобільського професійного ліцею Соловарь В.А. зацікавила ідеями проектних технологій, викладач Щастинського відділення ВП «Регіональний центр професійної освіти ЛНУ ім. Тараса Шевченка» Патунь Т.В. ще раз нагадав про важливість патріотичного виховання.
       ДЯКУЄМО ВСІМ  учасникам вебінару. Сподіваємось на плідну співпрацю.
30 вересня у будівельному ліцеї відбувся святковий концерт до Дня Вчителя!
Активну участь прийняли члени учнівського самоврядування "КРОК У МАЙБУТНЄ" та учасники агітбригади під керівництвом
Н.О. Гордієнко. Учні розповідали вірші, співали пісень, створювали відеоролики про педагогів. Також напередодні свята в холі ліцею відбулося голосування за найкращих педагогів за номінаціями: "Кращий майстер" - Синенко Л.М., "Найвимогливіший педагог" - Мікова Л.В., "Творчий педагог" - Скляніченко О.В., "Педагог-професіонал" - Малахов В.В. та Букреєва С.А., "Найвпевненіший педагог" - Лимарєва Л.Б., "Найпривабливіший педагог" - Передельська І.М., "Найсміливіший педагог" - Костиря В.Г.
 Ще раз вітаємо усіх педагогів із професійним святом!!!
  21 вересня в актовій залі ліцею відбувся відкритий урок за участю представників правоохоронних органів "Профілактика негативних явищ в учнівському середовищі". Майор поліції, інспектор поліції О.О. Водінов та лейтенант поліції М.С. Куценко розповіли учням будівельного ліцею про адміністративну, цивільну та кримінальну відповідальність неповнолітніх осіб. Учні жваво ставили запитання, на які представники правоохоронних органів надали розгорнуту інформацію.
    21 вересня учнівський комітет "Крок у майбутнє" на чолі з куратором Ю.О. Солодкою в холі ліцею провів анонімне голосування за найкращих педагогів ліцею. Учасникам голосування було запропоновано віддати свій голос в таких номінаціях: "Кращий майстер", "Найвимогливіший педагог", "Творчий педагог", "Професіонал", "Сміливий педагог". Результати головування та нарогодження переможців відбудеться 30 вересня на святковому концерті до Дня Вчителя
   З 20 по 29 вересня у будівельному ліцеї проходить тиждень пам"яті присвячений 75 річниці з Дня трагедії у Бабиному яру. Класні керівники запланували ряд виховних годин, які відповідають темі. Викладач історії та правознавства О.В. Скляніченко спільно з учнями 3-ї групи створили стіннівку, в якій висвітлені найголовніші події тїєї жахливої трагедії
До 150 річниці від Дня народження видатного громадського діяча Михайла Грушевського в бібліотеці
ДНЗ "СПБЛ" проходить тематична виставка.
 
    14 вересня у будівельному ліцеї пройшов Олімпійський урок. Керівник фізичного виховання В.В. Сердечний підготував для учнів цікаву інформацію про видатних спортсменів Луганщини, яку учні з великим захватом слухали. 
                                   «Бронзовий успіх викладача  ДНЗ «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей»»  
       У місті Біла Церква відбувся V традиційний легкоатлетичний крос серед любителів та професіоналів з бігу. Змагання мають статус міжнародних, так як в них взяли участь крім 500 спортсменів з України, ще й гості з Білорусі, Польщі та Молдови.  
       Рівень змагань дуже високий – в ньому взяли участь усі найсильніші бігуни України. Серед них Сергій Лебідь – дев'ятиразовий чемпіон Європи, Роман Романенко – чемпіон України, рекордсмен цього кросу. В категорії ветеранів взяли участь чемпіони Світу та Європи, призери ветеранських Всесвітніх ігор та багатьох інших змагань високого рангу. Також, у цих змаганнях уже в третє прийняв участь керівник фізвиховання ДНЗ «Сєверодонецький професійний будівельний ліцей» чемпіон Світу 2012 р. Олександр Володимирович Вовк. У 2013 р. він зміг зайняти 4 місце у своїй віковій групі, а вже у 2015 р. був тільки п'ятим. І ось у нинішньому році зміг піднятися на п'єдестал пошани, зайнявши третє місце, був удостоєний бронзовою медаллю.  
    Цей успіх був досягнутий завдяки здоровому способу життя, постійним тренуванням та вірі у свої сили. Ніколи не потрібно зупинятися на досягнутому – йди вперед! 
1 вересня після святкової лінійки учні будівельного ліцею були запрошені до актової зали на перший урок. Тема першого виховного заходу була присвячена 25 річчю з Дня проголошення Незалежності України - "Моя країна Україна".
Першокурсники та учні старших курсів з великою цікавістю споглядали та слухали інформацію, яка їм була представлена. 
 
 Архів новин за 2015 рік Архів новин за 2016 рік
Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей