Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей
   Новини
   Головна

Обласний цільовий семінар в Державному навчальному закладі «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей»

         19.12.2018р., у День Святого Миколая, в ДНЗ «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей» відбувся обласний цільовий семінар з теми «Прогресивні виробничі технології в будівеництві». У роботі семінару прийняли участь педагогічні працівники закладів освіти регіону. Його учасники дізналися про справжнє диво – диво «народження» декоративних шпалер, виготовлених у вигляді декоративної композиції у 3D форматі і призначених для дизайну інтер´єрів.

         Теоретичний блок у вигляді презентації підготувала викладач спеціальних дисциплін вищої категорії Світлана Анатоліївна Букреєва. Присутні почули цікавозахоплюючу інформацію про історію виникнення шпалер, розвиток цієї галузі від найдавніших часів до сучасності, про різновиди шпалер, мистецтво дизайну інтер´єрів за допомогою шпалер.

         Учасники семінару дізналися про те, що за минулі 100 років з´явилося безліч новітніх технологій, а з ними і нових різновидів шпалер. Сучані способи друку і виробництва дозволяють виготовляти шпалери з найрізноманітніших матеріалів. Дизайн сучасних шпалер може відтворити архітектурний стиль будь - якого періоду. Але, на відміну від дорогих гобеленів, шпалери сьогодні доступні кожному.

         У ХХІ ст. поширені різни види шпалер: від простих паперових до найскладніших багатошарових, з ідеями декорування поверхонь на власний розсуд. Модним стало те, що шпалери повинні гармоніювати з меблями кімнати. Світлі шпалери в інтер´єрі, наприклад, у  вітальні будуть добре виглядати, як з меблями  близьких відтінків, так і контрастних темних або яскравих тонів.

         Креативною справою всього семінару стала практична частина, у рамках якої був проведений майстер-клас по виготовленню декоративної композиції майстром виробничого навчання будівельного ліцею Анищенко Тетяною Олексіївною. Всі його учасники творчо, захоплено працювали над виготовленням інтер'єрної прикраси у 3D форматі з флізелінових шпалер. Це справді був момент тайни народження ексклюзивних шедеврів подібної техніки виконання.

         Запрошені успішно справилися з нелегким завданням і отримали масу задоволення і позитивної енергії.

  
З 3 по 7 грудня у ліцеї проходив тиждень інформатики та інформаційних технологій. Всі здобувачі освіти приймали активну участь у заході. Були проведені відкриті уроки, конкурси, вікторини, а також перегляд документального фільму про Стіва Джобса.
 
 
6 грудня
в ліцеї відбулася спортивна естафета присвячена Дню Збройних сил України
 
 
  27-29 листопада у Києві пройшов Всеукраїнській конкурс професійної майстерності  WORLDSKILLS UKRAINE 2018. В конкурсі брали участь 190 учасників з різними професійними компетенціями. Офіційними організаторами конкурсу виступили Міністерство освіти та науки Україниі Федерація роботодавців України за підтримки Федерації металургів України, об'єднання підприємств «Укрметалургпром». Генеральний партнер заходу – компанія "Метінвест".  За компетенцією  "Зварювальні роботи" в конкурсі приймав участь випускник нашого ліцею (нині студент ІІІ курсу Рубіжанського індустріально-педагогічного технікуму – майбутній майстер виробничого навчання ) Гудим Андрій. Андрій виконав усі завдання конкурсу і показав високий рівень практичної підготовки.
 
У ліцеї відбувся святковий концерт присвячений
 Міжнародному дню студента.
 
Хай знання вам допоможуть
У дорослому житті,
   Хай студентство вас кружляє
У своєму віражі. Вітаємо!!!
 
  9 листопада студенти та члени колективу ДНЗ "СПБЛ"  долучилися до   написання радіодиктанту єдності.  
 
     11 жовтня у нашому навчальному закладі відбувся шаховий турнір присвячений пам"яті загиблого  військовослужбовся Олександра Веремеєнка, який був випускником нашого ліцею.
 
Учитель - це не професія,
вчитель - це ціле життя,
 і воно віддане учням.

 5 жовтня в стінах нашого ліцею відбулося чудове свято,
присвячене "Дню працівника освіти".
 
 
Нагородження переможців
 у педагогічній олімпіаді до
100-річчя з дня народження
Василя Сухомлинського
  
ПЕРШІСТЬ ДНЗ „СПБЛ” З ФУТБОЛУ-2018 „Золота осінь”
   
 Головна мета змагань – зміцнення здоров’я учнів, залучення їх до систематичних занять фізичною культурою та спортом.
    З 11 по 20 вересня 2018 року збірні команди навчальних груп виборювали право називатися кращою футбольною командою будівельного ліцею.
  На першому етапі змагань команди „з’ясовували” між собою стосунки у двох підгрупах за право виходу до головного фіналу турніру. На жаль, хоч молоде поповнення ліцею – групи першого курсу (5, 6, 8) й склали гідну конкуренцію „ветеранам” ліцею (групи 1, 3), але, програвши їм ключові ігри, не змогли обійти їх у турнірній таблиці. Слід додати, що вперше в Першості ліцею з футболу брала участь збірна дівчат, яка була складена з учениць різних навчальних груп і курсів ліцею. Турнірне становище команд після групового етапу мало такий вигляд: у групі А перше місце посіла збірна групи № 3, далі за нею розташувалася футбольна дружина групи № 8, третій рядок за групою № 2, замкнули четвірку збірники груп 4, 9 та 10-ть; місця групи Брозподілилися так: група № 6 – четверте місце, за представниками п’ятої групи – третій рядок, за крок до фіналу, друге місце, зупинилася збірна дівчат, на горі таблиці – збірники першої групи.
   Отже, з 19 по 20 вересня команди підгруп А і Б у двобоях між собою розподілили підсумкові місця. У матчі за 5 – 6 місце зустрілися команди груп 2-а і 5-ть, перемогу з рахунком 2 – 0 здобули другокурсники – група № 2. У грі за 3 – 4 місце, між збірною дівчат та групою № 8, нічийний рахунок 1 – 1 тримався до фінального свистка. Як наслідок, долю призового третього місця вирішила серія пенальті: перемога за збірниками з 8-ї групи – 2 – 0. Цього року повторився фінальний трилер тогорічної Першості з футболу: так само у фінальній грі „схрестили шпаги” штукатури першої групи і зварники групи № 3, так само основний час гри зафіксував бойову нічию 2 – 2, так само переможець турніру визначився в серії пенальті, але… Але, якщо 2017року пані Фортуна була на боці футболістів з третьої групи, то цього року ситуація змінилася на протилежну – перемогу святкували вже збірники групи № 1, які були влучніше, 2 – 0 на їхню користь.
Вітаємо учасників, призерів та переможців Першості ДНЗ „СПБЛ” з футболу-2018 „Золота осінь”.

Розподіл місць після фінальних ігор:

1-ше місце – група № 1,
2-ге місце – група № 3,
3-тє місце – група № 8,
4-те місце – збірна (дівчата),
5-те місце – група № 2,
6-те місце – група № 5.
У рамках
 "Олімпійського тижня"
 у ліцеї проходять змагання з футболу.
  

  20 серпня 2018 року на базі ДНЗ «Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей» відбувся семінар, який проводила компанія  - виробник сучасних будівельних матеріалів СІНІАТ.  Учасниками семінару були представники будівельних підприємств міста та педпрацівники ліцею. У рамках  заходу  були презентовані продукти компанії: гіпсокартонні  плити, будівельні суміші, металевий профіль та монтажні аксесуари.   У рамках соціального партнерства ліцеєм було одержано будівельні матеріали для проведення ремонтних робіт. Сподіваємось на подальшу співпрацю!

 

  Педагогічний колектив ДНЗ «Сєвєродонецького професійного будівельного ліцею» прийняв активну участь в обласному заході «Боротьба з торгівлею людьми», який пройшов 30.07.2018р. в м. Сєверодонецьк на площі Перемоги.

      В акції взяли участь представники з навчальних закладів міста та регіону, роботодавці з різноманітних фірм та підприємств, та не байдужі перехожі. Учасниками заходу були заступник голови Луганської обласної державної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної сфери Лішик Ольга , директор департаменту соціального захисту населення, та координатор проектів ОБСЄ в Україні. Розглядались такі питання, як:

·        Що таке торгівля людьми?

·        Як відрізняють торгівлю людьми від інших злочинів?

·        Хто може постраждати від торгівлі людьми?

     Після чого, порадили що повинні знати, запам’ятати та потурбуватись про власну безпеку та безпеку тих хто збирається у подорож або на заробітки. Також надали корисну інформацію щодо допомоги, яку можуть отримати особи, постраждалі від торгівлі людьми, а також до кого звернутися за порадою та допомогою за кордоном та в Україні.

     Після виступу усі присутні, в тому числі і ДНЗ «СПБЛ», прийняли активну участь у флешмобі по випусканню повітряних кульок із надписом «протиДій торгівлі людьми», а також у проходженні реального квест-лабіринту з актуальними питаннями та рішенням даної проблеми.

   
 Архів новин за 2015 рік Архів новин за 2017 (I) рік Архів новин за 2018 (I) рік
Архів новин за 2016 рік Архів новин за 2017 (II) рік
Сєвєродонецький професійний будівельний ліцей